IZLOŽBA LIKOVNIH RADOVA U KNJIŽNICI!

Autor: Goran Toth, 24. 1. 2014.

LIKOVNA KULTURA U VIŠIM RAZREDIMA

CENTRA ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE ČAKOVEC

Likovne radove naših bivših učenika unatrag tridesetak godina, prezentirali smo u vidu kalendara kako bismo ih mogli pokazati što više.

Uz to izdvajamo i nekoliko značajnijih uspjeha naših učenika koje su u području likovne kulture pod mentorstvom Jarmile Naranđa, prof., postigli u natjecanju ravnopravno s učenicima redovnih osnovnih škola. (NAPOMENA: Slike radova možete pogledati u FOTO-GALERIJI ).

2004. god. LIK - 6. DRŽAVNO NATJECANJE IZLOŽBA UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA

Jasmin Ignac, 6.raz. - nagrađen od 1158 pristiglih radova Državno povjerenstvo odabralo za izložbu  132 uratka, a nagrađeno je i pozvano na Državno natjecanje 25 učenika i mentora.

2011. god. LIK – 2. MJESTO U MEĐIMURSKOJ ŽUPANIJI:

Dragana Lukša, 8.razred

Tema – poticaj za njen rad bila je Bugarska, pejzaž planinskih jezera.

SVJETSKI DAN VODAMatija Horvat, 8.razred – nagrađen

HGM – RADOST SLIKANJA UZ GLAZBU – 2. mjesto u Republici Hrvatskoj

Dijana Škorjanec, 8.razred

2012. god. „LIDICE 2012“ u ČEŠKOJ – Jasmin Novak, učenik 8.a razreda primio je nagradu za  likovni rad koji je bio upućen na 40. Međunarodnu izložbu dječjeg likovnog svaralaštva. Priznanje mu je uručio veleposlanik Veleposlanstva Republike Češke, gosp. Martin Košatka u Hrvatskom školskom  muzeju u Zagrebu.

Na tu izložbu pristiglo je više od 26 000 radova iz cijelog svijeta, iz Hrvatske je       izloženo deset radova između kojih je i „Lutak Miška“ iz naše škole.

2013. god. MUZEJ MIMARA – ZAGREB na izložbi TRADICIJA I SUVREMENOST

izloženo je više likovnih radova naših učenika, a uradak Dominika Lovrenčića iz 8.razreda dobio je POHVALNICU za originalni likovni rad.

CENTAR ZA VIZUALNU KULTURU DJECE I MLADIH u ŠIBENIKU

u okviru međunarodnog likovnog natječaja izložen je rad Jasmina Novaka  za koji je pohvaljen.

2014.god.  „SPREHODI POD MORJEM“ („Šetnje pod morem“) - Slovenske Konjice.

Na taj međunarodni  natječaj poslali smo u Sloveniju šest likovnih uradaka naših učenika.

« Ožujak 2024 »