preskoči na sadržaj

Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec

 > Djelatnici
Djelatnici

UČITELJI:

  1. Agejev Grabrović Lana
  2. Barat Laura
  3. Braniša Damira
  4. Bratuša Mira
  5. Bregović Furdi Jasmina
  6. Bujan Hižman Paulina
  7. Cifrek Đurđica
  8. Cilar Tajana
  9. Cmrečnjak Sanja
  10. Colev Ivana (zamjena)
  11. Čolić Tami
  12. Debelec Santino
  13. Dominko Valerija
  14. Geček Josip
  15. Hercigonja Andreja
  16. Herman Siladi Sanja (zamjena)
  17. Horvat Blanka
  18. Horvat Melita
  19. Jakimov Zeljak Lana (zamjena)
  20. Kolman Adriana
  21. Kralj Ivana
  22. Kraljić Ana
  23. Krištofić Marta
  24. Križan Nikolina
  25. Kvakan Jelena
  26. Markuš Velicki Maja
  27. Miklaužić Danijel
  28. Miljančić Bojan
  29. Miri-Barila Zvjezdana
  30. Nedeljko Valentina
  31. Novak Mateja
  32. Novak Tatjana
  33. Novaković Nina
  34. Okreša Lidija
  35. Oreški Bradarić Maja
  36. Petković Petra
  37. Podvezanec Dijana
  38. Posavec Rahela
  39. Radiković Josip
  40. Rebrek Lora
  41. Rob Dora
  42. Slaviček Irena
  43. Slovenc Anja
  44. Svetec Škudar Ana
  45. Šarić Gita (zamjena)
  46. Šarić Violeta (zamjena)
  47. Šteinglin Kovač Vlatka
  48. Talan Emilija (zamjena)
  49. Terek Vanja
  50. Tkalec Ivana
  51. Toth Goran
  52. Treska Renata
  53. Vadas Dora
  54. Vibovec Tamara (zamjena)
  55. Vidović Anita
  56. Vidović Balić Željka
  57. Vurušić Vedran
  58. Zadravec Larisa
  59. Zak Tompoš Tihana (zamjena)
  60. Zubić Filipa
  61. Žigo Štefulj Natali
  62. Živko Irena
  63. Žulić Dinka

 

RAVNATELJ I STRUČNI SURADNICI:

  1. Benčik Dragica – ravnatelj
  2. Lakuš Jelena – stručni suradnik pedagog
  3. Žižek Tatjana – stručni suradnik psiholog
  4. Babić Valentina – stručni suradnik socijalni pedagog
  5. Posavec Robert – stručni suradnik knjižničar
  6. Marciuš Anita – stručni suradnik logoped
  7. Očurščak Žuliček Sanja – stručni suradnik logoped
  8. Žikić Kralj Maja – stručni suradnik logoped

 

ADMINISTRATIVNO, TEHNIČKO I MEDICINSKO OSOBLJE:

  1. Kranjčec Šarić Marta – tajnik
  2. Hajdinjak Miroslav – računovođa
  3. Augustić Nedeljko – domar
  4. Čeh Roberta – spremačica
  5. Kocijan Gordana  – spremačica
  6. Srša Štefica – spremačica
  7. Balent Valentina – medicinska sestra (zamjena)
  8. Kovačević Karla – medicinska sestra
  9. Jasnić Anica – njegovateljica
  10. Jasnić Miljenka – njegovateljica
  11. Jović Vladušić Petar – njegovatelj
  12. Malašić Blanka – njegovateljica
  13. Munđar Žarko – vozač

 

DJELATNICI MINISTARSTVA ZDRAVSTVA I SOCIJALNE SKRBI:

  1. Brlek Goran – voditelj PDB A
  2. Najman Kristina – voditelj PDB B

 

POMOĆNICI U NASTAVI – nositelj projekta Grad Čakovec:

  1. Dominić Branka
  2. Dolar Lidija
  3. Đunđuš Panić Josipa Dora
  4. Košir Jalušić Anita
  5. Kovačić Maša
  6. Levak Dijana
  7. Ljubić Nikolina
  8. Magdalenić Biljana
  9. Matić Silvija
  10. Oršoš Višnja
  11. Panić Smiljana
  12. Poje Maja
  13. Rodek Nikolina
  14. Rušec Magdalena
  15. Sabol Andreja
  16. Šarić Sonja
  17. Turk Dubravka
  18. Valpatić Martina
  19. Vargek Sabina
  20. Velicki Rea
  21. Velicki Saša
  22. Vugrinec Škvorc Vlatka

 

POMOĆNICI U NASTAVI – nositelj projekta Udruge

  1. Marija Brezničar Kečkeš
  2. Sanja Kečkeš
  3. Sonja Kolarić
  4. Rahela Magdalenić
  5. Lea Orehovec
  6. Nataša Oršuš
  7. Mirela Peras
  8. Darinka Žerjav
  9. Nada Žvorc




vijesti

Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Lana Agejev Grabrović
  • Nedeljko Augustić
  • Valentina Babić
  • Valentina Balent
  • Laura Barat
  • Dragica Benčik
  • Damira Braniša
  • Mira Bratuša
  • Jasmina Bregović Furdi
  • Paulina Bujan-Hižman
  • Đurđica Cifrek
  • Tajana Cilar
  • Sanja Cmrečnjak
  • Ivana Colev
  • Santino Debelec
  • Valerija Dominko
  • Lara Gašparić
  • Josip Geček
  • Lora Gosarić
  • Miroslav Hajdinjak
  • Andreja Hercigonja
  • Sanja Herman Siladi
  • Blanka Horvat
  • Melita Horvat
  • Lana Jakimov Zeljak
  • Anica Jasnić
  • Miljenka Jasnić
  • Petar Jović Vladušić
  • Irena Kapun Ritonja
  • Gordana Kocijan
  • Adriana Kolman
  • Karla Kovačević
  • Ivana Kralj
  • Ana Kraljić
  • Ana Kraljić
  • Marta Kranjčec Šarić
  • Marta Krištofić
  • Nikolina Križan
  • Jelena Kvakan
  • Jelena Lakuš Maček
  • Mirna Lučin
  • Blanka Malašić
  • Anita Marciuš
  • Maja Markuš Velicki
  • Danijel Miklaužić
  • Bojan Miljančić
  • Zvjezdana Miri Barila
  • Žarko Munđar
  • Valentina Nedeljko
  • Mateja Novak
  • Tatjana Novak
  • Nina Novaković
  • Lidija Okreša
  • Maja Oreški Bradarić
  • Sanja Očurščak Žuliček
  • Petra Petković
  • Dijana Podvezanec
  • Rahela Posavec
  • Robert Posavec
  • Josip Radiković
  • Dora Rob
  • Magdalena Rušec
  • Irena Slaviček
  • Anja Slovenc
  • Štefica Srša
  • Ana Svetec Škudar
  • Emilija Talan
  • Vanja Terek
  • Ivana Tkalec
  • Goran Toth
  • Renata Treska
  • Dora Vadas
  • Tamara Vibovec
  • Anita Vidović
  • Željka Vidović Balić
  • Vedran Vurušić
  • Larisa Zadravec
  • Filipa Zubić
  • Gita Šarić
  • Violeta Šarić
  • Vlatka Šteinglin Kovač
  • Natali Žigo Štefulj
  • Maja Žikić Kralj
  • Irena Živko
  • Tatjana Žižek
  • Dinka Žulić
  • Roberta Čeh
  • Tami Čolić

 

Organigram škole

Priloženi dokumenti:
ORGANIGRAM2.pdf

 

 

E-DNEVNIK

Rad sa strankama

Radno vrijeme Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec sa strankama je od ponedjeljka do petka od 08:30 sati do 13:30 sati.

Kalendar
« Svibanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

MZOS

AZZO

 

Vijesti iz Hrvatske
Korisne poveznice



CMS za škole logo
Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec / Ivana pl. Zajca 26, HR-40000 Čakovec / centar-odgojiobrazovanje-ck.skole.hr / ured@centar-odgojiobrazovanje-ck.skole.hr
preskoči na navigaciju