Sretno dragi osmaši
I naši osmaši oprostili su se od osnovne škole i zatvorili jedno važno poglavlje svog života. U nastavku školovanja želimo im mnogo uspjeha, hrabrosti, novih prijateljstava, lijepih uspomena i ostvarenih snova. Neka vjeruju u sebe, slijede svoje ciljeve i s osmijehom...











