Datum objave: 18. ožujka 2025.
Kategorija: Vijesti

Hrvatski Crveni križ

Naši učenici sudjelovali su na 26. Županijskom natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa koje se odvijalo 15. 3. 2025. u Osnovnoj školi Hodošan. Našu ekipu činili su učenici; Ivona Fučec, Emanuel Dobošić, Danijel Mesarić, Anabela Bakač i Lea Anderlin koji su mjesecima marljivo vježbali i pripremali se pod vodstvom mentorice Željke Vidović Balić. Kao pratnja učenicima na natjecanju pridružila se i profesorica Mira Bratuša. Učenici su ostvarili odlične rezultate na praktičnom dijelu natjecanja i pismenom ispitu te oduševili suce poznavanjem vještina pružanja prve pomoći.
Zasluženo su osvojili pehar i medalje za rezultate u posebnoj kategoriji.
Najbolji dio natjecanja učenici istiću bilo je druženje s vršnjacima i hodanje s “pijanim naočalama”.

Pročitajte još

Sretno dragi osmaši

Sretno dragi osmaši

I naši osmaši oprostili su se od osnovne škole i zatvorili jedno važno poglavlje svog života. U nastavku školovanja želimo im mnogo uspjeha, hrabrosti, novih prijateljstava, lijepih uspomena i ostvarenih snova. Neka vjeruju u sebe, slijede svoje ciljeve i s osmijehom...

Priča o prijateljstvu, učenju i odrastanju

Priča o prijateljstvu, učenju i odrastanju

Kroz video ispunjen zajedničkim fotografijama naših učenika i djelatnika prisjetili smo se svih osmijeha, trenutaka radosti i važnih uspjeha koji su obilježili ovu godinu. Svaki kadar priča svoju priču – o prijateljstvu, učenju i odrastanju. Ova godina bila je još...

Skip to content