RAZLIČITI, A ISTI!

Autor: Goran Toth, 14. 1. 2013.

U prosincu su nam u sklopu provođenja građanskog odgoja u Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec došli učenici drugog razreda OŠ Goričan  sa svojom učiteljicom Sanjom Rašan.

U zajedničkom druženju s učenicima drugog razreda iz Centra, djeca iz Goričana su imala prilike vidjeti kako uče čitati i računati njihovi vršnjaci u Centru. Vrlo kreativno i zorno je tehnike učenja čitanja i računanja predstavila Rahela Tkalec, prof.rehabilitator, razrednica 2. razreda u Centru.

U obilasku škole, gosti su imali prilike upoznati i učenike s motoričkim teškoćama te individualni rad logopeda koji im je pokazala Paulina Bujan-Hižman, prof.logoped.

U pjesmi i plesu pridružili su im se i učenici 3.razreda sa svojom razrednicom prof. Majom Markuš-Velicki.

Gosti iz Goričana su izveli grupnu recitaciju Brzojav te zaželjeli sretan Božić i Novu godinu na znakovnom jeziku.

Nije izostalo ni međusobnog darivanja kao ni uživanja u kolačima, sokovima i grickalicama.

Uz dogovor za slijedeći uzvratni susret dogodine u OŠ Goričan sudionici su uživali u učenju, igri i zabavi.

Tatjana Žižek, psihologinja škole

« Srpanj 2024 »