PETAK, 1.9.2020., 11. TJEDAN NASTAVE NA DALJINU

SKRB O SEBI - DOBAR DAN DRAGI UČENICI. NADAM SE DA STE ZDRAVI I VESELI. USKORO SE VIDIMO smiley. NEMOJ ZABORAVITI IZMJERITI TEMPERATURU PRIJE NEGO KRENEŠ NA PRIJEVOZ. VJERUJEM, ZNAŠ KAKO IZGLEDA TOPLOMJER? DOBRO GA POGLEDAJ I NACRTAJ U BILJEŽNICU.

UPOZNAVANJE ŠKOLE I RADNE OKOLINE - U PONEDJELJAK ĆEŠ NA ISTOM MJESTU KAO I DO SADA ČEKATI NA PRIJEVOZ, NA VOZAČA ŽARKA.

G. I K., VI ĆETE ČEKATI U 10.30 SATI; V. U 10.40; M.Z. TI ĆEŠ ČEKATI U 10.20; M.P. U 9.45.

NA PRIJEVOZ ĆETE ČEKATI U PRATNJI MAME ILI TATE wink.

SOCIJALIZACIJA - DJECO, ŠALJEM VAM TEKST SA SLIČICAMA KAKO SE SVE MOŽEMO POZDRAVLJATI NA "KORONA" NAČIN.

POGLEDAJTE SLIČICE I ODABERITE JEDAN POZDRAV. NA TAJ NAČIN ĆETE POZDRAVITI SVOJE PRIJATELJE U PONEDJELJAK.

RADNI ODGOJ - RECI, JEL' ŠKOLSKA TORBA SPREMNA? PROVJERI IMAŠ LI: PERNICU, PAPUČE, BILJEŽNICU, PAKETIĆ VLAŽNE MARAMICE I PAPIR ZA RUKE.

KOMUNIKACIJA - VJERUJEM DA SI SPREMAN PREDSTAVITI MI SE U PONEDJELJAK. IMAŠ JOŠ MALO VREMENA VJEŽBATI.

RADNI ODGOJ - I ZA KRAJ OVOG TJEDNA. PRIPREMI ODJEĆU U KOJOJ ĆEŠ DOĆI U ŠKOLU U PONEDJELJAK.

UGODAN VIKEND I DO VIĐENJA U PONEDJELJAK smiley.

Korona pozdravi.pdf

ČETVRTAK, 10.9.2020., 1. TJEDAN NASTAVE NA DALJINU

TZK - slijedi upute iz priloženog dokumenta

SKRB O SEBI - KAKO STE? JESTE LI UZBUĐENI? U PONEDJELJAK DOLAZITE U ŠKOLU? IMAŠ LI PAPUČE ZA ŠKOLU? SPREMI IH U ŠKOLSKU TORBU.

RADNI ODGOJ - JESI LI NAŠILJIO OLOVKE I DRVENE BOJICE? JE LI SPREMNA ŠKOLSKA TORBA? UREDNO SPREMI PERNICU U ŠKOLSKU TORBU.

UŠIRO - U ŠKOLU ĆE VAS VOZITI VOZAČ ŽARKO. NJEGA VEĆ ZNATE. ZNATE I POMOĆNIKA PERU. POGLEDAJTE SLIČICE KAKO ĆETE SE PONAŠATI U ŠKOLSKOM AUTOBUSU.

RADNI ODGOJ - ZA ŠKOLU NAM TREBAJU:  VLAŽNE MARAMICE I PAPIR ZA RUKE. MOLIM TE, SPREMI I TO U SVOJU TORBU.

USKORO SE VIDIMO U ŽIVO! VESELIM SE DRUŽENJU SA VAMA wink.

RAZREDNICA ZITA KITANOVIĆ

SRIJEDA, 9.9.2020., 1. TJEDAN NASTAVE NA DALJINU

DOBAR DAN!

DANAS NAM JE DIVAN DAN! IMATE 2 SATA TJELESNE I ZDRAVSTVENE KULTURE SA PROFESOROM SANTINOM wink!

RAZVOJ KREATIVNOSTI - JESTE LI NACRTALI, OBOJALI I IZREZALI KRUG POD MASKOM? KAKAV JE OSJEĆAJ NOSITI MASKU?

JAKO STE HRABRI! MASKU ĆETE NOSITI U KOMBIJU I PO HODNICIMA NAŠE ŠKOLE yes.

UZMI SADA SVOJU MASKU I NACRTAJ NEKI ZNAK NA NJU - BILO ŠTO: KRUG, TROKUT, DRVO, OBLAK ILI SUNCE...OVAKO ĆEŠ MOĆI BRZO PREPOZNATI SVOJU MASKU U RAZREDU!

RADNI ODGOJ - UZMI LIJEPO METLU I POMETI KUHINJU, HODNIK ILI DVORIŠTE. MAMA ĆE TI BITI ZAHVALNA NA POMOĆI.

KOMUNIKACIJA - POGLEDAJ MALO OKO SEBE. UZMI U RUKE PREDMET KOJI TI SE NAJVIŠE SVIĐA. DOBRO GA POGLEDAJ. RECI UKUĆANIMA ŠTO VIDIŠ NA TOM PREDMETU. OPIŠI GA RIJEČIMA.

A SADA...BRZO NA SAT TZK KOD PROF. SANTINA!

TZK - DOBAR DAN DEČKI. MOLIM VAS PROŠEĆITE SE OKO KUĆE GDJE ŽIVITE. PROVEDITE SAT VREMENA NA ZRAKU U SVOM VRTU ILI U DVORIŠTU.

DO SUTRA, LIJEP POZDRAV!

UTORAK, 8.9.2020., 1. TJEDAN NASTAVE NA DALJINU

DOBAR DAN!

DANAS JE UTORAK. KRENUT ĆEMO SA NASTAVOM PO RASPOREDU ZA UTORAK.

KOMUNIKACIJA - VI STE MOJI NOVI UČENICI smiley. MOLIM VAS, RECITE MI: KAKO SE ZOVETE, GDJE ŽIVITE I ŠTO NAJVIŠE VOLITE.

DIVNO, SADA ĆU SE I JA PREDSTAVITI VAMA: ZOVEM SE ZITA KITANOVIĆ. ŽIVIM U ČAKOVCU. NAJVIŠE VOLIM PLESATI.

RADNI ODGOJ: JUTRO JE. AKO JOŠ NISI - NAPRAVI SVOJ KREVET wink I DOBRO OPERI ZUBIĆE! UZMI SVOJU PERNICU - NAŠILJI SVOJU OLOVKU I DRVENE BOJICE. BRAVO ZA VASyes.

UPOZNAVANJE ŠKOLE I RADNE OKOLINE - JAKO JE VAŽNO ZNATI IME ULICE U KOJOJ ŽIVIŠ. PITAJ SVOJE UKUĆANE KAKO SE ZOVE TVOJA ULICA. PONAVLJAJ IME SVOJE ULICE VIŠE PUTA.

RAZVOJ KREATIVNOSTI - UZMI PAPIR I OLOVKU. NACRTAJ JEDAN VELIKI KRUG. OBOJAJ KRUG BOJOM KOJU NAJVIŠE VOLIŠ. UZMI ŠKARE. IZREŽI SVOJ KRUG I ZALIJEPI JU U SVOJU BILJEŽNICU.

STAVI MASKU NA LICE DOK RADIŠ OVU VJEŽBU. VJEŽBAMO JU MALO NOSITI DOK NEŠTO RADIMO. MASKU ĆETE NOSITI NA PUTU OD KUĆE DO ŠKOLE, OD ŠKOLE DO KUĆE ZA VRIJEME VOŽNJE ŠKOLSKIM PRIJEVOZOM. TAKO UČIMO SKRBITI O SEBI.

DO SUTRA, MAŠEM SVIMA NA POZDRAV!

Krug.docx

PONEDJELJAK, 7.9.2020., 1. TJEDAN NASTAVE NA DALJINU

DRAGI UČENICI smiley,

DRAGI RODITELJI I UDOMITELJI!

ISKRENA DOBRODOŠLICA SVIMA NA POČETKU NOVE ŠKOLSKE GODINE!

OVDJE VAŠA NOVA RAZREDNICA, ZITA KITANOVIĆ.

RADUJEM SE OTVORENOJ I TOPLOJ SURADNJI SA VAMA heart

OVAJ TJEDAN IMAMO NASTAVU NA DALJINU. RASPORED ZA DANAS:

RAZVOJ KREATIVNOSTI - UZMI PAPIR I OLOVKU. NACRTAJ ONO ŠTO SI NAJVIŠE VOLIO RADITI PREKO LJETNIH PRAZNIKA.

UPOZNAVANJE ŠKOLE I RADNE OKOLINE - DANAS IMAŠ NASTAVU NA DALJINU. IZAĐI U SVOJ VRT ILI DVORIŠTE. DOBRO POGLEDAJ OKO SEBE. ŠTO PRIMJEĆUJEŠ? RECI TO SVOJIM DRAGIM U OBITELJI.

VJERONAUK - NA VJERONAUKU ĆE VAS I DALJE PRATITI VJEROUČITELJICA SANJA BRATINŠĆAK angel

Dragi moji učenici, radujem se našem druženju i ove školske godine. Vaš današnji zadatak je uz pomoć ukućana pogledati prezentaciju u prilogu. Nakon što ste pogledali prezentaciju poslušajte pjesmu " Dajemo ti slavu" na poveznici https://www.youtube.com/watch?v=nJvmGLJ8Yok

RADNI ODGOJ KLIKNI NA POVEZNICU, NA RIJEČI SA PLAVOM BOJOM. DOBRO POGLEDAJ SLIKE. POGLEDAJ SLIČICE, OPIŠI SVE ŠTO TREBAŠ RADITI DO 12 SATI, DO RUČKA - HAJDE SADA, NAPRAVI SVE TO wink RASPORED AKTIVNOSTI TIJEKOM DANA.pdf

KOMUNIKACIJA - LIJEPO SI MI ISPRIČAO I NAPRAVIO ŠTO JE NA SLIČICAMA.

TO JE SVE ZA DANAS. NAĐEMO SE I SUTRA U OVOJ NAŠOJ UČIONICI NA DALJINU. ČEKAM VAS!wink

RAZREDNICA ZITA KITANOVIĆ

Vjeronauk OOS 17.pptx