Dragi učenici, poštovani roditelji!

Evo nas u drugom tjednu nastave, a ujedno prvom tjednu na nastavi na daljinu.

Ovdje možete pratiti sve materijale i upute za rad od kuće. Zadaci prate vaš raspored sati.

U slučaju bilo kakvih nejasnoća, stojim na raspolaganju putem poruka ili telefonskog poziva.

Budite vrijedni kao pčelice!

Lijep pozdrav!

Vaša razrednica Mateja Novak

PETAK, 18.9.2020.

TRENING SOCIJALNIH VJEŠTINA, Irena Slaviček: Učenica J.B. - Otvori radni listić "Pravila u školi" i slijedi upute.

VJERONAUK - Prati upute s nastavnog listića.

PERP učenik K.O.: Pročitaj tekst, otvori prilog.

HRVATSKI JEZIK: Otvori dokument u prilogu.

DRUŠTVO: Otvori dokument u prilogu.

TEHNIČKA KULTURA: Slijedi upute i napravi puding.

Dragi učenici, vidimo se u ponedjeljak na nastavi u školi! Vaši učitelji!

ČETVRTAK, 17.9.2020.

HRVATSKI JEZIK: Odgovori na pitanja iz teksta "Nova učenica". Otvori prilog.

MATEMATIKA: Vježbaj množenje. Otvori prilog.

PRIRODA: Ponovi o životnim uvjetima na kopnu. Otvori prilog.

SAT RAZREDNIKA: Poštuj prijatelja u razredu i školi. Otvori prilog.

TEHNIČKA KULTURA: Vrijedne pčelice uvijek su spremne za rad. Ubrzo ćeš dozujati natrag u svoju košnicu, u razred. Za to vrijeme, oboji svoju pčelicu i upiši datum rođenja. Zatim ju zalijepi na tvrđi papir ili karton i izreži.

SRIJEDA, 16.9.2020.

HRVATSKI JEZIK: Otvori dokument i prati upute.

MATEMATIKA: Otvori dokument i prati upute.

DRUŠTVO: Otvori dokument i prati upute.

TEHNIČKA KULTURA: Otvori dokument i prati upute.

TRENING SOCIJALNIH VJEŠTINA, Irena Slaviček: Učenica J.B. - Otvori radni listić "Špijuniram ljetne praznike" i slijedi upute.

INFORMATIČKA PISMENOST - Molim vas da u svoje bilježnice nacrtate što sve želite raditi na satima informatičke pismenosti!! Nastavni listić je u prilogu.

UTORAK, 15.9.2020.

HRVATSKI JEZIK: Pročitaj dva puta tekst "Nova učenica"  Sanje Pribić koji smo zalijepili u bilježnicu. Čitaj pažljivo, točno i s razumijevanjem.

PRIRODA: Ponovi gradivo koje smo radili u školi - otvori dokument i prati upute.

DRUŠTVO: Ponovi gradivo koje smo radili u školi - pročitaj tekst i zalijepi ga u bilježnicu.

GLAZBENA KULTURA:  Ponovimo! Slijedi poveznicu. Giovanni Battista Pergolesi: Gdje je onaj cvijetak žuti?  https://www.youtube.com/watch?v=GxWAqkaGFQw

Ponovi tekst pjesme (pogledaj u bilježnici) i glasno pjevaj. Uz slušanje pjesme kretnjama ruku obilježavaj mjeru - pokret rukama. U bilježnicu se likovno izrazi na temu: Jesenske boje glazbe.

Tjelesna i zdravstvene kultura - otvori dokumente "TZK" u prilogu i vježbaj

PONEDJELJAK, 14.9.2020.

INA modelarska radionica - dole u prilogu su dva zadatka za ovaj tjedan

INA Stvaralačke igre - J.B., K.G., I.H. i M.N. - Otvori dokument "INA" i prati upute.

MATEMATIKA: Otvori dokument i riješi zadatke.

PRIRODA: Otvori dokument i riješi zadatke.

PERP (samo M.N.): Pročitaj glasno sve zadatke iz matematike. Vježbaj točno imenovanje brojevnih izraza.

LIKOVNA KULTURA :

Zadatak : crtež na papiru A4 format

Tema, motiv : slobodno, po vlastitom izboru

Tehnika : slobodna, po vlastitom izboru