Petak,18.9.2020.

RADNI ODGOJ: Izreži papir prateći zadane ravne i zakrivljene crte.

SKRB O SEBI: U svakodnevnim situacijama uvježbavaj pravilno hranjenje: sjedi mirno, budi tiho dok žvačeš, jedi polako, žvači zatvorenih usta i na taj način uživaj u svakom zalogaju.

TZK - Lagana šetnja 45 min, slobodna igra u dvorištu.

Želim ti ugodan vikend i vidimo se u ponedjeljak u školi! :)

Četvrtak, 17.9.2020.

RADNI ODGOJ: Valjanjem komadića plastelina dlanom po podlozi napravi male kuglice, te ih probuši i naniži na uzicu tako da dobiješ narukvicu.

GLAZBENA KREATIVNOST: Ugodno se smjesti na kauču i opusti uz ovu umirujuću glazbenu izvedbu:

PSP - PRODUŽENI STRUČNI POSTUPAK

Radni listić za produženi stručni postupak nalazi se u prilogu.

Srijeda, 16.9.2020.

UPOZNAVANJE ŠKOLE I RADNE OKOLINE: Imenuj slike zdrave i bolesne osobe u prilogu, te slike sa simptomima bolesti. Prepoznaj neke od tih simptoma u svakodnevnim situacijama.

KOMUNIKACIJA: Imenuj slike predmeta i njihovih funkcija. Pokušaj se pravilno koristiti navedenim predmetima u svakodnevnim situacijama.

GLAZBENA KREATIVNOST: Idemo se malo opustiti... Lezi na kauč, umiri se i poslušaj ovu divnu glazbenu izvedbu:

VJERONAUK - Slijedite upute u priloženom radnom listiću.

Utorak, 15.9.2020.

SKRB O SEBI: Kako bi više uživala u slasnom obroku, za vrijeme jela sjedi mirno, jedi polako, budi tiho i žvači zatvorenih usta.

SOCIJALIZACIJA: Vodi računa o zdravlju dragih ti ljudi: redovito peri ruke, špricaj ih dezinfekcijskim sredstvom i stavljaj ruku pred usta dok kašlješ ili kišeš.

TZK- Lagana šetnja 45min, slobodna igra loptom u dvorištu.

PSP - PRODUŽENI STRUČNI POSTUPAK

Radni listić za produženi stručni postupak nalazi se u prilogu.

Ponedjeljak, 14.9.2020.

Dragi učenici, dobrodošli u prvi tjedan nastave na daljinu!

Ovdje vas čekaju zadaci koje ste već radili sa mnom prošli tjedan - idemo ih ponoviti i uvježbati. Počnimo...

UPOZNAVANJE ŠKOLE I RADNE OKOLINE: Na slikama u prilogu imenuj karakteristike bolesne osobe i prepoznaj kako izgleda bolesna, a kako zdrava osoba.

RADNI ODGOJ: Izreži papir prateći ravne i zakrivljene crte.

KOMUNIKACIJA: Imenuj slike predmeta i njihovih funkcija u prilogu. Pokušaj se pravilno koristiti navedenim predmetima u svakodnevnim situacijama.

LIKOVNA KREATIVNOST: Natrgaj plastelin na male komadiće i svaki zalijepi u zadani lik cvijeta u prilogu.