Dragi učenici, roditelji, udomitelji i učitelji,

u ovoj rubrici možete pronaći sve teme vezane uz zdravlje i zdravstvenu zaštitu školske djece.

Preporuke, savjeti i mjere promicanja zdravlja kroz rad s djecom i mladima prikazane su na edukativan i interaktivan način.

Javnozdravstvene teme vezane uz zdravlje školske djece dostupne su putem kratkih brošura, zanimljivih članaka ili videozapisa.

Ukoliko imate pitanja ili zatrebate pomoć možete me kontaktirati na e-mail: karla.kovacevic18@gmail.com ili putem telefona: 095 375 0212

Zatrebate li usluge školske liječnice Centra, možete se javiti dr. Narcisi Slugan radnim danom od ponedjeljka do petka, u vremenu od 8 do 15 sati na broj telefona: 098 206 521

Ostanite zdravi!

medicinska sestra Karla Kovačević, bacc.med.techn.

KAKO DJECI OBJASNITI VAŽNOST PRANJA RUKU?

Dragi roditelji,

pranje ruku jedna je od najboljih preventivnih mjera u sprječavanju širenja zaraznih bolesti.

Kako da djetetu objasnite pravilan način pranja ruku i potaknete ga na stvaranje ove vrlo važne navike pogledajte u

kratkoj brošuri koju sam Vam pripremila.

Vaznost pranje ruku.pdf

Dragi učenici, roditelji i udomitelji,

u ovoj trenutnoj situaciji kada se suočavamo s epidemijom korona virusa koji za određene skupine može biti vrlo opasan, važno je slušati upute stručnjaka i preporuke kriznog stožera, te se pridržavati svih mjera zaštite!

Doživljaj i nošenje s ovom situacijom kod djece veoma ovisi o tome kako će im i na koji način odrasli objasniti što se događa.

Putem ove slikovnice možete djetetu više objasniti o korona virusu, pridržavanju mjera kao i važnost trenutnog ostanka kod kuće.

Čuvajmo svoje zdravlje!

*slikovnica preuzeta sa: https://www.mindheart.co/descargables

SLIKOVNICA korona virus.pdf

« Prosinac 2020 »

30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .

29.11.2020. 17:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije
Postovani, Uslijed problema u mrezi HT-a doslo je do prekida mrezne povezanosti prema djelu ustanova, onima spojenim preko navedenog operatora, na podrucju Istarske zupanije. Za sad nemamo informacije kad bi ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju istarske zupanije appeared first on CARNET .