Petak, 18.9.2020.

HRVATSKI JEZIK - Ponovimo vrste rečenica. Otvori prilog HJ 2 i riješi zadatak. Vježbaj čitanje!

PRIRODA I DRUŠTVO - Otvori radni list PID 3. Odgovori na pitanja. Prije toga iz bilježnice pročitaj što smo učili o stajalištu i obzoru.

TEHNIČKA KULTURA - Vrijeme je da provjeriš biljke koje si prešao. U prilogu TK 2 potraži upute o dovršavanju zbirke.

SAT RAZREDNIKA - Važno je odgovorno se ponašati prema svojem i tuđem zdravlju. Otvori  radni list SRO 1 i ponovi pravila ponašanja u koroni.

TRENING SOCIJALNIH VJEŠTINA, Irena Slaviček: Učenik S.H. - Otvori radni listić PRAVILA U ŠKOLI i slijedi upute.

Četvrtak, 17.9.2020.

PERP (S.H., G.O., K.O.) - otvori radni list PERP 1 i upotpuni nizove brojeva.

MATEMATIKA - Nastavljamo s vježbanjem i ponavljanjem skupa brojeva do 50 - riješi zadatke u prilogu MAT 3

TEHNIČKA KULTURA - radi na svojoj zbirci - nastavi sa skupljanjem i prešanjem biljaka.

GLAZBENA KULTURA:  Ponovimo! U bilježnici prvo pročitaj tekst pjesme Muhara. Nakon toga slijedi poveznicu  https://www.youtube.com/watch?v=TV0zA_SJQtM   Prvo poslušaj skladbu nekoliko puta a onda se uključi pjevanjem. Dalje nastavi slušanjem dječjih pjesmica - uz slušanje pjesme kretnjama ruku – pljeskanjem obilježavaj mjeru. U bilježnicu se likovno izrazi na temu: Jesenske boje glazbe.

MAT 3.pdf
PERP 1.pdf

Srijeda, 16.9.2020.

HRVATSKI JEZIK - Otvori tekst Košulja (prilog HJ 1). Pročitaj tekst barem 3 puta. Prepiši u bilježnicu prve četiri rečenice. Piši velikim tiskanim slovima. Odgovori na pitanje: Zašto se košulja osvetila?

MATEMATIKA - Otvori radni listić MAT 2 i riješi zadatke.

PRIRODA I DRUŠTVO - Vježbaj određivanje strana svijeta. Otvori radni listić PID 2 i pronađi put na karti.

INFORMATIČKA PISMENOST - Molim vas da u svoje bilježnice nacrtate što sve želite raditi na satima informatičke pismenosti!! Nastavni listić je u prilogu.

Utorak, 15.9.2020.

PRIRODA I DRUŠTVO - Pogledaj prilog Glavne strane svijeta i ponovi što smo učili. Otvori bilježnicu iz Prirode i društva i pročitaj što smo zapisali. Razmisli: što je sjeverno od kuće u kojoj stanuješ? Odgovor nacrtaj u bilježnicu.

MATEMATIKA - Otvori radni list MAT 1 i riješi zadatke.

Tjelesna i zdravstvene kultura - otvori dokumente "TZK" u prilogu i vježbaj

VJERONAUK - Prati upute na radnom listiću

TRENING SOCIJALNIH VJEŠTINA, Irena Slaviček: Učenik S.H. - Otvori radni listić ŠPIJUNIRAM LJETNE PRAZNIKE i slijedi upute.

Ponedjeljak, 14.9.2020.

Dragi moji učenici,

u ovaj tjedan ćete rješavati zadatke koje ćete pronaći na ovoj stranici. Već znate kako trebate raditi. Budite marljivi, radite svaki dan.

Dragi roditelji i udomitelji,

pratite rad Vaše djece. U tome će Vam pomoći i savjeti naše socijalne pedagoginje. Pronađite ih na naslovnici naše web stranice.

OVO SU ZADACI ZA DANAS:

INA Pričaonica (S.H., G.O., K.O.): Sjeti se likova iz bajki o kojima smo razgovarali. Otvori radni list INA 1 i imenuj likove.

INA – GLAZBENA STVARAONICA (B.N.; H.N.): Ponavljanje i utvrđivanje naučenih pjesama - ponovi pjesme (glasno pjevajući) koje ti se najviše sviđaju (Klavir, Vuk, Zapjevala…). Rukama označavaj ritam pjesme.

HRVATSKI JEZIK: Predstavi se: napiši o sebi 3 rečenice - reci kako se zoveš, koliko imaš godina i gdje živiš. Piši velikim tiskanim slovima. Zatim zaokruži crvenim one riječi koje treba pisati velikim početnim slovom.

TEHNIČKA KULTURA: Otvori prilog TK 1. Prati upute i počni prikupljati svoju zbirku biljaka.

PRIRODA I DRUŠTVO: Vježbali smo odnose u prostoru - gore, dolje, na, ispod... Riješi radni list PID 1.

INA 1.pdf
TK 1.pdf