Petak, 11.09.2020.

Dragi učenici, rodtelji i udomitelji! smiley

Danas završavamo s prvim tjednom nastave, nastave na daljinu. Na rasporedu su:

1. - 3. sat - TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA - upute će dati učitelj Santino Debelec-slijedi upute iz priloženog dokumenta

4. sat - IZOBRAZBA U OBAVLJANJU POSLOVA - vaš zadatak danas je da pomognete svojim ukućanima u uređivanju vaše sobe i vaše kuće - budite marljivi!

5. sat - VJERONAUK -  Dragi moji učenici, radujem se našem druženju i ove školske godine. Vaš današnji zadatak je uz pomoć ukućana pogledati prezentaciju u prilogu. Nakon što ste pogledali prezentaciju poslušajte pjesmu " Isuse volim te na poveznici https://www.youtube.com/watch?v=RE8_Z7lCtGc

Informatička pismenost - Molim vas da u svoje bilježnice nacrtate računalo kakvo bi htjeli imati ili ga već imate!! Nastavni listić je u prilogu.

U ponedjeljak se vidimo u školi!  Jako se veselim!

Lijep pozdrav!          Razrednica: Anita Vidović

Četvrtak, 10.09.2020.

Dragi učenici, roditelji i udomitelji! smiley

Danas su nam na rasporedu sljedeća odgojno - obrazovna područja:

1. sat - ORGANIZIRANO PROVOĐENJE SLOBODNOG VREMENA  - GLAZBENO IZRAŽAVANJE: upute će dati učiteljica Mira Bratuša

GLAZBENO IZRAŽAVANJE:  Dragi učenici! Počinje nam nova školska godina. Iako je počela na daljinu želim vam puno uspjeha i zalaganja u radu! Za početak našeg druženja želim da se razveselite slušanjem dječjih pjesama (ako želite možete dodati i pokret – ples kroz prostor). Želim vam ugodan dan !

2., 4., 5. i 6. sat - IZOBRAZBA U OBAVLJANJU POSLOVA - nakon što učenici pogledaju PPT prezentaciju u prilogu njihov je zadatak da u bilježnicu nacrtaju i obojaju jednu kockicu, jedno srce i jednog anđela

3. sat - ORGANIZIRANO PROVOĐENJE SLOBODNOG VREMENA - RADNO IZRAŽAVANJE: otvorite dokument pod nazivom OPSV - RADNO IZRAZAVANJE i slijedite upute! smiley

Lijep pozdrav!          Razrednica: Anita Vidović

Srijeda, 09.09.2020.

Dragi učenici, roditelji i udomitelji! smiley

U srijedu su nam na rasporedu sljedeća odgojno-obrazovna područja:

1. sat - ORGANIZIRANO PROVOĐENJE SLOBODNOG VREMENA - LIKOVNO IZRAŽAVANJE - upute će dati učitelj Bojan Miljančić

2. - 3. sat - SKRB O SEBI - sadržaji se nalaze u prilogu

4. - 6. sat - UPOZNAVANJE ŠKOLE I RADNE OKOLINE - podsjetite se u kojim mjestima žive vaši prijatelji iz razreda, a u bilježnicu napišete mjesto u kojem vi živite. Pogledajte sadržaje u prilogu.

Lijep pozdrav!          Razrednica: Anita Vidović

Utorak, 08.09.2020.

Dragi učenici, roditelji i udomitelji! smiley

Danas je drugi dan naše nastave na daljinu i evo nam naših novih sadržaja:

1. - 3. sat - UPOZNAVANJE ŠKOLE I RADNE OKOLINE - pogledajte sadržaje u prilogu. Sadržaje je pripremila naša socijalna pedagoginja Melita Horvat.

4. - 6. sat - KOMUNIKACIJA - jučer smo gledali i slušali priču "Tri prijatelja u čamcu", a danas je vaš zadatak da u bilježnicu napišete životinje koje se u priči spominju i da ih pokušate nacrtati. Pokazat ćete mi kad dođemo u školu. Da se lakše prisjetite pogledajte i poslušajte i danas priču na poveznici:

Lijep pozdrav svima!          Razrednica: Anita Vidović

Ponedjeljak, 07.09.2020.

Dragi učenici, roditelji i udomitelji! smiley

Danas je prvi radni dan u novoj školskoj godini 2020./2021. Ovaj tjedan, kao što već znate, nastavu ćete pratiti online. Za početak krenut ćemo s:

1. - 3. sat : KOMUNIKACIA - pogledajte priču "Tri prijatelja u čamcu" - poveznica:

Priču možete pogledati i poslušati više puta, a zatim priču ispričajte svojim ukućanima.

4. - 5. sat: SKRB O SEBI - pogledajte kako se pravilno peru ruke "Važnost pranja ruku"

6. - 7. sat: SOCIJALIZACIJA - pogledajte upute učiteljice Irene Živko: Danas se sjetite svih vaših prijatelja iz vašeg razreda. U bilježnicu nacrtajte svakog svog prijatelja iz razreda, napišite njegovo ime i nacrtajte mu nešto lijepo što ćete mu pokazati kad dođemo u školu!                        Učiteljica: Irena Živko

Lijep pozdrav!     Razrednica: Anita Vidović

Vaznost pranje ruku.pdf

Školska godina 2020./2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji i udomitelji!

Lijepo vas sve pozdravljam na početku nove školske godine! Nažalost, zbog epidemije uzrokovane koronavirusom (COVID-19), kao što ste već upoznati, nastava će biti organizirana tako da ćemo jedan tjedan pratiti nastavu online, a drugi tjedan u školi. Poštovani roditelji i udomitelji u tome ćemo trebati vašu pomoć i suradnju.Uvjerena sam da ćemo i ove, kao i prošle školske godine, lijepo surađivati. Ja vam svima, u svako doba, stojim na raspolaganju, spremna sam pomagati vam u svemu.

Zadaci i upute za svaki dan bit će vam na raspolaganju, kao i prošle školske godine, na stranicama naše škole u rubrici "NASTAVA NA DALJINU 2020./2021.".

Želim nam svima uspješnu cijelu školsku godinu 2020./2021. SRETNO!

Razrednica: Anita Vidović