Petak,18.9.2020.

Tjelesna i zdravstvena kultura - otvori dokumente "TZK" u prilogu i vježbaj

OPSV – RI (Organizirano provođenje slobodnog vremena) – Prošli tjedan smo u školi spremali naš razred. Danas ćete umjesto razreda pospremiti vašu sobu! U radu ti može pomoći radni listiću prilogu.

GLAZBENO IZRAŽAVANJE:  Prisjeti se i ponovi pjesmice od prošlog sata. Uz pjevanje, kretnjama ruku (pljeskanje, podizanje ruku) obilježavaj mjeru. Igraj se ukućanima! Stanite u krug te pomoću brojalica rukom pokazujte / odbrojavajte (dobe) do ispadanja da dobijete pobjednika! Tko ispadne ima zadatak nešto napraviti u kuhinji! Sretno!!

VJERONAUK - Prati upute s nastavnog listića.

Četvrtak, 17.9.2020.

UŠIRO (Upoznavanje škole i radne okoline)- Ponovimo malo brojeve. U bilježnici pronađi radni listić i pokušaj ga samostalno riješiti.

IUOP (Izobrazba u obavljanju poslova)- Vježbaj izradu kuglica, ali sad i valjčića od plastelina.

OPSV – RI (Organizirano provođenje slobodnog vremena) – Pospremi radni stol i pribor za rad s plastelinom.

INFORMATIČKA PISMENOST - Molim vas da u svoje bilježnice nacrtate računalo kakvo bi htjeli imati ili ga već imate!! Nastavni listić je u prilogu.

Srijeda, 16.9.2020.

KOM (Komunikacija)-  1.Nema za mačke škole - ponavljanje teksta/memoriranje

2. Radni listići - spajanje/pisanje rečenica -upute u bilježnici

IUOP (Izobrazba u obavljanju poslova) - Vježbajte rad izrade kuglica od plastelina.

Utorak,15.9.2020.

KOMUNIKACIJA - Pjesmica Nema za mačke škole - upute za rad su u bilježnici.

IUOP (Izobrazba u obavljanju poslova) - U školi imamo glinu, a kući trebate za rad plastelin. Vježbajte trganje plastelina i od komadića izradite kuglice kao što smo vježbali u školi sa glinom.

Ponedjeljak, 14.9.2020.

Dragi roditelji i učenici!

Ovaj tjedan nastavu održavamo online.Vaše bilježnice su pripremljene za rad po područjima. Zaljepljeni su radni listići i upute za rad.

Danas je ponedjeljak i imamo 2 područja.Vi odaberite kada ćete raditi (kad će učenici biti najorniji za rad). Ako nešto neće ići, u idućem tjednu u školi ćemo završiti rad.

UŠIRO (Upoznavanje škole i radne okoline) :  Pravila ponašanja u školi / Razredna pravila - pročitaj tekst, opiši slike i pravila ponašanja, te oboji radni listić drvenim bojama.

SOS (Skrb o sebi) : Vraćamo se u školu - nova pravila u školi i pri vožnji kombijem - pročitaj tekst, opiši svaku sliku i popričajte o novom ponašanju. Oboji radni listić.

LIKOVNA KULTURA :

Zadatak : crtež na papiru A4 format

Tema, motiv : slobodno, po vlastitom izboru

Tehnika : slobodna, po vlastitom izboru