Ponedjeljak, 21.09.2020.

Dragi roditelji, učenici i pomoćnici!

Pred nama je još jedan tjedan nastave na daljinu. Vjerujem da ćete biti uspješni kao što ste bili uspješni i marljivi prošli tjedan u školi. U nastavku se nalaze raspored sati i upute za rad na daljinu za ponedjeljak, 21.09.2020. Ukoliko imate bilo kakva pitanja, slobodno mi se javite putem Vibera ili telefonskog poziva.

1. - 2. sat: UPOZNAVANJE ŠKOLE I UŽE OKOLINE – upute u prilogu

3. sat: SKRB O SEBI - vježbajte pranje ruku u svakodnevnim, prirodnim situacijama (prije i nakon jela, nakon toaleta, nakon igre, nakon rada za stolom).

4. - 5. sat: TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA – upute u prilogu

Petak, 11.09.2020.

Dragi roditelji i učenici,

U nastavku se nalaze raspored sati i upute za rad na daljinu za petak, 11.09.2020. Ukoliko imate bilo kakva pitanja, slobodno mi se javite putem Vibera ili telefonskog poziva.

1. - 2. sat: TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA –vježbe istezanja mišića cijelog tijela. https://www.fitness.com.hr/vjezbe/savjeti-za-vjezbanje/Svakodnevno-istezanje.aspx

3. - 4. sat: RADNI ODGOJ – Upoznavanje s razrednim pravilima: dijeljenje školskog pribora. Pročitajte priču „Dijeljenje pribora“ koju je pripremila naša socijalna pedagoginja Melita Horvat! (u prilogu)

5. sat: SKRB O SEBI – Ponovno pročitajte priču o važnosti pranja ruku (u prilogu). Vježbajte pranje ruku u svakodnevnim, prirodnim situacijama (prije jela, nakon toaleta, nakon igre).

Ovo je naš zadnji dan nastave na daljinu za ovaj tjedan yes
Idući tjedan družimo se napokon u školi! Jedva vas čekam sve upoznati smiley
Uživajte u vikendu!
Vaša učiteljica Lana

Četvrtak, 10.09.2020.

Dragi roditelji i učenici,

U nastavku se nalaze raspored sati i upute za rad na daljinu za četvrtak, 10.09.2020. Ukoliko imate bilo kakva pitanja, slobodno mi se javite putem Vibera ili telefonskog poziva.

1. - 2. sat: TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA – 10-minutno svakodnevno vježbanje, idemo se podsjetiti i izvesti prikazane vježbe: https://www.youtube.com/watch?v=8M9gsu3lYHc. Nakon vježbanja slijedi 30 - min lagana šetnja.

3. sat: RAZVOJ KREATIVNOSTI – Ovo sam ja! (upute u prilogu)

4. sat: SOCIJALIZACIJA – Ovo sam ja! (upute u prilogu)

5. sat: SKRB O SEBI – Socijalna priča: Pranje ruku (u prilogu)

Srijeda, 09.09.2020.

Dragi roditelji i učenici,

U nastavku se nalaze raspored sati i upute za rad na daljinu za srijedu, 09.09.2020. Ukoliko imate bilo kakva pitanja, slobodno mi se javite putem Vibera ili telefonskog poziva.

1. sat: UPOZNAVANJE ŠKOLE I UŽE OKOLINE – Učenje o različitim načinima pozdravljanja (upute u prilogu)

2. sat: VJERONAUK – Dragi moji učenici, radujem se našem druženju i ove školske godine. Vaš današnji zadatak je uz pomoć ukućana pogledati prezentaciju u prilogu. Nakon što ste pogledali prezentaciju poslušajte pjesmu "Isuse volim te" na poveznici  https://www.youtube.com/watch?v=RE8_Z7lCtGc

3. - 4. sat: KOMUNIKACIJA - Prepoznavanje i imenovanje pozdrava; upotreba pozdrava (upute u prilogu)

5. sat: RAZVOJ KREATIVNOSTI – Moja razglednica (upute u prilogu)

Utorak, 08.09.2020.

Dragi roditelji i učenici,

U nastavku se nalaze raspored sati i upute za rad na daljinu za utorak, 08.09.2020. Ukoliko imate bilo kakva pitanja, slobodno mi se javite putem Vibera ili telefonskog poziva.

1. sat: RADNI ODGOJ – Što sve imam u školskoj torbi? (upute u prilogu)

2. - 3. sat: UPOZNAVANJE ŠKOLE I UŽE OKOLINE - Upoznavanje sa školskim pravilima (upute u prilogu)

4. sat: KOMUNIKACIJA - Prepoznavanje i imenovanje školskih pravila (upute u prilogu)

5. sat: TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA – Razgibavanje uz pjesmicu (upute u prilogu)

Ponedjeljak, 07.09.2020.

Dragi roditelji i učenici,

ovaj tjedan nastavu ćemo održati na daljinu, a već idući tjedan vidimo se u školi. U nastavku se nalaze raspored sati i upute za rad na daljinu za ponedjeljak, 07.09.2020. Ukoliko imate bilo kakva pitanja, slobodno mi se javite putem Vibera ili telefonskog poziva.

1. sat: TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA – Šetnja prirodom (upute u prilogu)
  2. sat: RADNI ODGOJ - Upoznavanje sa školskim priborom (upute u prilogu)
  3. sat: KOMUNIKACIJA - Prepoznavanje i imenovanje školskog pribora (upute u prilogu)
  4. sat: SKRB O SEBI - Učenje važnosti nošenja zaštitne maske (prilog: Socijalna priča – U školi nosim masku)
  5. sat: UPOZNAVANJE ŠKOLE I UŽE OKOLINE - Upoznavanje s učiteljicom, učionicom i ostalim učenicima u razredu (upute u prilogu)

Počela je nova školska godina!

Dragi roditelji i učenici,

dobrodošli u novu školsku godinu! smiley
Nadam se da ste se odmorili i da ste spremni za nove školske pustolovine. Ova školska godina biti će nešto drugačija nego inače, no zajedno ćemo se truditi da nam bude što ljepša i ugodnija i da što više toga naučimo! Tijekom prvog polugodišta nastava će se jedan tjedan odvijati online, a jedan tjedan uživo u školi. U ovoj mapi svaki ćete dan (u tjednu kad smo online) dobiti zadatke za rad na daljinu iz svakog pojedinog predmeta.

U slučaju bilo kakvih pitanja ili nedoumica, slobodno mi se obratite putem Vibera ili telefonskog poziva.

Želim vam puno uspjeha u novoj školskoj godini!

Vaša razrednica,

Lana Agejev