PRIPREME O IZRADI ANĐELA I MOZAIKA!

Više o svemo pogledajte u prilogu.

Kolekcija radova 2020.

Oskar znanja proglašen Najproizvodom!

Autor: Goran Toth, 11. 10. 2019. 10:03

Javljamo se s Državne smotre učeničkih zadruga s dobrim vijestima. Naš Oskar znanja proglašen je Najproizvodom!

Učenička zadruga "Fijolica"

Autor: Goran Toth, 11. 6. 2019. 17:07

Naša je učenička zadruga "Fijolica" svojim katružama osvojila plasman na državnu smotru!

KOLEKCIJA RADOVA 2019.

Autor: Goran Toth, 29. 5. 2019. 18:11

Foto galerija 2019.

Izrada slika starog grada

Kako smo izradili ovu sliku? Uložili smo puno truda, vremena i , naravno, dobre volje!
Kad je do nas stigla glina, prvo smo je izvaljali strojem, a zatim i ručno uz pomoć valjka, kao da pripremamo kolače.

Uz pomoć čvrstog kartona i noža izrezali smo glinu u obliku pravokutnika .
Kreativni učenici uzeli su u ruke drveni štapić i njime jako pažljivo nacrtali motiv starog grada Čakovca.

Od ostataka gline oblikovali smo kuglice, kockice, kvadre … i pritom se dobro zabavljali.

Nakon toga slijedilo je sušenje slike i svih elemenata što je trajalo, i trajalo …

Još duže trajalo je brušenje i čišćenje brusnim papirom čime smo doslovno podigli prašinu!
Kad je sve bilo jako suho i jako glatko, složili smo i slike i elemente u peć za glinu koja peče na jako visokoj temperaturi.

I tako smo jedva dočekali novi korak – bojanje slike i elemenata bojama za glinu. Mislite da je bojanjem sve bilo gotovo? Jako se varate!

Iza toga sve je ponovo išlo na pečenje i to ponovo na jako visokoj temperaturi.
 A sada, ono najzanimljivije - otvaranje peći i naše neizmjerno veselje, a ponekad i razočarenje! Sve je ispalo prekrasno ili moramo iz početka!
Približavamo se kraju! Uzimamo okvir, označavamo mjesto na koje lijepimo sliku te uz veliki oprez postavljamo sliku na sredinu. No, ni to nije sve!
Oko slike nježne, ali čvrste ruke, i precizne, ali kreativne oči postavljaju kockice i kvadre različitih, ali skladnih boja!
I vjerovali vi ili ne naša je slika, na vašu i našu radost konačno gotova!!!

Rad sa strankama

Radno vrijeme Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec sa strankama je od ponedjeljka do petka od 08:30 sati do 13:30 sati.

« Siječanj 2022 »

20.01.2022. 14:02
Poziv na istraživanje tržišta – sigurnosne komponente za zaštitu školskih mreža
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sigurnosnih komponenti za zaštitu školskih mreža u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Poziv na istraživanje tržišta – sigurnosne komponente za zaštitu školskih mreža appeared first on CARNET .

14.01.2022. 14:21
Upozorenje: e-Dnevnik phishing URL
U tijeku je phishing kampanja koja cilja korisnike e-Dnevnika. Poruka je poslana s e-adrese: e.dnevnik.potvrde@gmail.com, a sadrži phishing URL koji vodi na formu za krađu korisničkih podataka. Phishing URL – hxxp://e-dnevnik-potvrde[.]c1[.]biz/ ... The post Upozorenje: e-Dnevnik phishing URL appeared first on CARNET .