IZBOR ZA SUPERTALENT ŠKOLE 2011.

Autor: Goran Toth, 7. 12. 2011.

I ove školske godine smo, već tradicionalno, organizirali zajednički ples učenika i djelatnika škole da bismo obilježili Međunarodni dan invalida. Mnogi razrednici i njihovi učenici su marljivo pripremali svoje nastupe u izboru za Supertalent škole. U ugodnom prostoru hotela Park uživali smo u zanimljivim nastupima pjevača, plesača, svirača, crtača, žonglera loptom, skakača preko vijače, recitatora i imitatora. Ocjenjivački žiri u sastavu Dinka Žulić, Vedran Vurušić i učenik Leo Novak odlučio je da je u kategoriji pjevača bila najbolja Dragana Lukša, izvodeći Mineinu pjesmu „Još si moj“. Branko Bogdan osvojio je prvo mjesto u kategoriji ples i sviranje, izvodeći autorsku skladbu na harmonici. U kategoriji ostalo pobijedili su Dragan Bogdan i Mladen Ignac, pokazavši svoje vještine u žongliranju nogometnom loptom. Za vrijeme glasovanja publiku je zabavila prošlogodišnja pobjednica Josipa Murković  s pjesmom “Samo ljubav ostaje“ iz popularne serije Larin izbor. Svi sudionici dobili su slatke nagrade, dok su pobjednicima uručeni i kuponi za 1 dodatni sat informatike i 1 odlazak na plivanje u organizaciji škole. Cijeli događaj prošao je u opuštenoj atmosferi punoj smijeha, glazbe i zabave kojoj su se prepustili i učenici i učitelji.  A to nam je bio cilj, zar ne?

Poštovani! Više slika pogledajte u Foto-galeriji!

Tatjana Žižek, psihologinja škole

« Srpanj 2024 »